Misza

Przed Wami Michał, czyli Misza. Czy ktoś tu jeszcze nie słyszał o Jadłodzielnia Foodsharing Toruń? Tak, to on – razem z przyjaciółmi stworzyli to miejsce! ?? Zero waste – tutaj to nie tylko słowa, to działanie, które przekłada się na realne efekty!

Jarek

Jarek. – niegdyś współzałożyciel studenckiej drużyny piłkarskiej Dzikie Diabły (pozdrawiam Panowie ? ), później członek trupy teatralnej Status Quo, prywatnie pasjonat toruńskiej gastronomii od kuchni ?? i kina. Teraz czas na nowe wyzwania w Eko Goods! ?

Kriz

Kriz – właściciel toruńskiego NRD Klub, założyciel Fundacja Nie.Art, z którą zrobił kilka fajnych projektów (sami się przekonajcie na stronie www.nieart.pl).  Kocha Toruń i działać w nim. Od zawsze aktywny tryb życia – kiedyś m.in. piłkarzyki z sukcesami, teraz nieudolnie sporty walki i crossfit.

Łukasz

Łukasz, czyli Młody – człowiek z głową nie od parady.  Niby sky is the limit, ale on jest jednym z twórców DroneTech Meeting – pierwszych w Polsce targów dronów i zawodów dronowych w zamkniętej przestrzeni! Tak też można! Pochwalimy, że to największe wydarzenie tego typu w Polsce i jedno z najważniejszych na świecie.